• Programma sportpark Voorwaarts LSVV

    Hier het programma van de thuiswedstrijden bij LSVV voor de komende week

  • Programma Zaterdag Thuis

    Datum TijdThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldKl.k. ThuisKl.k. UitKl.k. ScheidsDetails
    20 apr. 08:45LSVV JO13-5KSV JO13-3Afgeschermd (Scheidsrechter)C-veld1R3R
    20 apr. 09:00LSVV JO9-2HSV JO9-3Y. (Yfke) Kroes (Spelbegeleider)A-veld B2910
    20 apr. 09:00LSVV JO10-3SSA-SJO VV Egmond JO10-2J. (James) Alkemade (Spelbegeleider)A-veld B12R4R
    20 apr. 09:00LSVV mini 1+2SVW mini 4+5FLUITEN, ZELFA-veld A17R8R
    20 apr. 09:00LSVV mini 3BOL mini 3+4 + Hugo Boys mini 1FLUITEN, ZELFA-veld A25R6R
    20 apr. 10:15LSVV JO15-3Alcmaria Victrix JO15-3B. (Bryan) Groenia (Scheidsrechter)C-veld1112
    20 apr. 10:15LSVV JO8-2BOL JO8-2M. (Mitchell) Tuithof (Spelbegeleider)A-veld B22L4L
    20 apr. 10:15LSVV JO9-3Always Forward JO9-6B.H. (Bram) de Ridder (Spelbegeleider)A-veld A15L6L
    20 apr. 10:15LSVV JO9-4SVW 27 JO9-3Afgeschermd (Spelbegeleider)A-veld A27L8L
    20 apr. 10:15LSVV JO10-4Duinrand S JO10-2T. (Teun) Berkhout (Spelbegeleider)A-veld B11L3L
    20 apr. 11:45LSVV JO11-2IVV JO11-1Afgeschermd (Scheidsrechter)A-veld B2R4R
    20 apr. 11:45LSVV JO10-6Jong Holland MO10-1Afgeschermd (Spelbegeleider)A-veld A1910
    20 apr. 12:00LSVV MO13-1FC Den Helder MO13-1M. (Madelon) van Diepen (Scheidsrechter)B-veld56
    20 apr. 12:00LSVV JO15-2FC Den Helder JO15-2B.D. (Brandon) Batten (Scheidsrechter)C-veld78
    20 apr. 13:30LSVV JO17-1RODA '23 Rksv JO17-1A.J. (Alex) David (Scheidsrechter)A-veld13
    20 apr. 13:45LSVV JO13-3Succes JO13-1ZELF FLUITEN (Scheidsrechter)C-veld1112
    20 apr. 14:45LSVV JO19-2Kleine Sluis JO19-1JMJ. (Jan) Stoop (Scheidsrechter)B-veld910
    20 apr. 15:15LSVV MO15-1KSV MO15-1 (9-tal)J. (Jurgen) Smit (Assistent-scheidsrechter)C-veld56
    20 apr. 15:45LSVV JO15-1AFC 34 JO15-2F.J. (Fred) Smit (Scheidsrechter)A-veld24
  • Programma Zondag Thuis

    Datum, TijdThuisteamUitteamScheidsrechterVeldKl.k. ThuisKl.k. UitKl.k. ScheidsDetails
    21 apr. 09:30LSVV 6Koedijk 4G.C.C. (Gerrit) de WinterC-veld56
    21 apr. 09:45LSVV O23-1JVC O23-1D. (Dirk) SnipB-veld1112
    21 apr. 11:00LSVV 2SV Spartanen 2AfgeschermdA-veld24
    21 apr. 11:45LSVV 3VVW 4J. (Jan) StoopC-veld78
    21 apr. 12:15LSVV 11Kolping Boys 6B. (Bima) HarkemaB-veld910
    21 apr. 14:00LSVV 1Schagen United 1J. (Johnny) AppelA-veld13
    21 apr. 14:00LSVV 9V.V. Bergen 4J. (Jordy) SmitC-veld24
    21 apr. 14:30LSVV 8Sint Boys (St.Maarten) 3S. (Siem) SmitB-veld1112
  • Programma volgende weken thuis

    Datum TijdThuisteamUitteamVeld
    zo 28-apr. 12:30LSVV 7Nieuwe Niedorp 3A-veld
    za 04-mei. 10:30onder 111e jaars onder 13A-veld
    za 04-mei. 11:00LSVV JO14-1FC Den Helder JO14-3C-veld
    za 04-mei. 12:30training 014+015 nieuw- C-veld
    zo 05-mei. 10:00LSVV MO20-1 (9-tal)Alliance '22 sv. MO20-1A-veld
    zo 05-mei. 12:15LSVV 4Alcmaria Victrix 3A-veld
    zo 05-mei. 14:30LSVV 8Hollandia T 3A-veld
    vr 10-mei. 19:00LSVV 35+1HCSC 35+1veld 1 A
    vr 10-mei. 20:00LSVV 35+1BOL 35+1veld 1 B
    za 11-mei. 09:00LSVV MO13-1Kolping Boys MO13-1A-veld
    za 11-mei. 09:00LSVV JO11-2Jong Holland JO11-1B-veld B
    za 11-mei. 09:00LSVV JO8-1Wiron JO8-1B-veld A2
    za 11-mei. 09:00LSVV JO9-2Alcmaria Victrix JO9-3B-veld A1
    za 11-mei. 10:15LSVV JO13-5Koedijk JO13-2B-veld
    za 11-mei. 10:15LSVV JO13-3Con Zelo JO13-1A-veld
    za 11-mei. 11:00LSVV JO14-1V.V. Bergen JO14-1C-veld
    za 11-mei. 11:30LSVV JO10-5Grasshoppers JO10-1B-veld B1
    za 11-mei. 11:30LSVV JO10-1Winkel JO10-1B-veld A1
    za 11-mei. 11:30LSVV JO10-4BOL JO10-2B-veld B2
    za 11-mei. 12:00LSVV JO17-1ASC De Volewijckers JO17-1A-veld
    za 11-mei. 13:00LSVV MO15-1Reiger Boys MO15-3B-veld
    za 11-mei. 13:00LSVV JO15-3Schagen United JO15-4C-veld
    za 11-mei. 14:25LSVV JO15-2VIOS-W JO15-1C-veld
    za 11-mei. 14:45LSVV JO15-1Hollandia JO15-2A-veld
    za 11-mei. 14:45LSVV JO19-2Zouaven (de) JO19-2B-veld
    zo 12-mei. 11:00LSVV 2VVS 46 2A-veld
    zo 12-mei. 11:30LSVV 3Valken de 3C-veld
    zo 12-mei. 12:15LSVV 6KSV 3B-veld
    zo 12-mei. 13:15LSVV 11SSA-SJO VV Egmond 6C-veld
    zo 12-mei. 14:00LSVV 1Flevo 1A-veld
    zo 12-mei. 14:30LSVV 9VIOS-W 6B-veld
    zo 12-mei. 15:00LSVV 8Dirkshorn 2C-veld
    za 18-mei. 09:00LSVV MO13-1Medemblik FC MO13-1A-veld
    za 18-mei. 11:30LSVV JO9-3Westfriezen JO9-6JMB-veld A2
    za 18-mei. 13:00LSVV MO15-1Foresters MO15-1A-veld
    za 18-mei. 14:30LSVV JO19-1SCH '44 JO19-1A-veld
    za 18-mei. 14:45LSVV JO19-2Kaagvogels JO19-1B-veld
    ma 20-mei. 10:00LSVV MO20-1 (9-tal)Victoria O MO20-1A-veld
    ma 20-mei. 12:30LSVV VR1VVS 46 VR1A-veld
    za 25-mei. 09:00LSVV JO8-2HSV JO8-2B-veld B1
    za 25-mei. 09:00LSVV JO9-1AFC 34 JO9-3B-veld A1
    za 25-mei. 09:00LSVV JO9-4Alcmaria Victrix JO9-4B-veld A2
    za 25-mei. 09:30LSVV JO13-2HCSC JO13-1A-veld
    za 25-mei. 10:00LSVV JO11-3VIOS-W JO11-1C-veld A
    za 25-mei. 10:15LSVV JO16-1Winkel JO16-1B-veld
    za 25-mei. 10:15LSVV JO10-2RKEDO JO10-1C-veld B1
    za 25-mei. 10:15LSVV JO10-3AFC 34 JO10-4C-veld B2
    za 25-mei. 11:00LSVV JO16-2Sporting Andijk JO16-1A-veld
    za 25-mei. 11:30LSVV JO13-4Hollandia T JO13-2C-veld
    za 25-mei. 11:50LSVV JO10-6VIOS-W JO10-4JMB-veld A1
    za 25-mei. 11:50LSVV JO11-1Foresters JO11-1B-veld B
    za 25-mei. 13:00LSVV JO13-1Blokkers de JO13-1A-veld
    za 25-mei. 14:45LSVV MO17-1KGB MO17-1A-veld
    za 25-mei. 14:45LSVV JO17-3Wieringermeer JO17-1B-veld
    zo 26-mei. 10:00LSVV 45+1GSV 45+1B-veld
    zo 26-mei. 10:00LSVV 7Hollandia T 3C-veld
    zo 26-mei. 11:00LSVV 2Saenden 2A-veld
    zo 26-mei. 12:15LSVV 4KFC 4B-veld
    zo 26-mei. 12:15LSVV O23-1Hercules Zaandam sc O23-1C-veld
    zo 26-mei. 14:00LSVV 1Assendelft 1A-veld
    zo 26-mei. 14:30LSVV VR2Berkhout VR1B-veld
    zo 26-mei. 14:30LSVV 13George st 3C-veld
    zo 26-mei. 15:45LSVV 12Alkmaarsche Boys 10A-veld