• LSVV 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kramer, MikeMedische stafFysieke-/hersteltrainer
    Tijm, NickOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, KayTeamspeler
    Dubbeling, OlleTeamspeler
    Henselmans, SamTeamspeler
    Jansen, DanieckTeamspeler
    Jong, Sem deTeamspeler
    Jong, Tabbe deTeamspeler
    Kraakman, TimTeamspeler
    Kramer, RobTeamspeler
    Kramer, MikeTeamspeler
    Leent, Jent vanTeamspeler
    Leloux, MarcusTeamspeler
    Nan, ScottTeamspeler
    Schultz, MickTeamspeler
    Snoeij, MaartenTeamspeler
    Tijm, NickTeamspeler
    Vendrig, SamTeamspeler
    Vendrig, MaxTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 okt. 11:00VV Egmond 4 - LSVV 3Sportpark De Lange Plas
    18 okt. 11:00Koedijk 4 - LSVV 3Sportpark De Weijdt
    25 okt. 12:15LSVV 3 - Alkmaarsche Boys 3Sportpark Voorwaarts
    1 nov. 10:45Vitesse 22 4 - LSVV 3Sportpark De Puikman
    8 nov. 12:15LSVV 3 - Valken de 3Sportpark Voorwaarts
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt. 12:15LSVV 3 - Alcmaria Victrix 96 - 2
    27 sep. 10:00Kolping Boys 2 - LSVV 33 - 0
    20 sep. 12:15LSVV 3 - Purmerland 23 - 1
    13 sep. 15:00Onze Gezellen 2 - LSVV 33 - 4
    30 aug. 12:15LSVV 3 - AFC 73 - 0
  • Poulestanden LSVV 3 ( 5e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys 23300152139
    2VV Egmond 4330012489
    3LSVV 332019636
    4Valken de 432016426
    5Always Forward 332015416
    6Purmerland 232016606
    7Valken de 321013303
    8Alkmaarsche Boys 331028533
    9s.v. Enkhuizen 43102121203
    10EVC 231021112-13
    11Alcmaria Victrix 93102410-63
    12Vitesse 22 4201134-11
    13Sporting Adrichem 23012611-51
    14VVS 46 43003219-170

    Poulestanden LSVV 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSVV 322007346
    2Onze Gezellen 22101155103
    3AFC 72002115-140

    Poulestanden LSVV 3 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koedijk 400000000
    2LSVV 300000000