• Programma Uit & Thuis

    Dit is het complete programma, Uit & Thuis, van de LSVV teams de komende periode!

  • Programma Uit & Thuis komende week

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAccommodatieVeldKl.k. ThuisKl.k. UitDetails
    wo 22-mei 20:00Kolping Boys 5LSVV 13regulierSportpark De Nollenveld 2
    vr 24-mei 19:00LSVV 35+1HCSC 35+1regulierSportpark De Doggerveld 1 A
    vr 24-mei 19:30Flevo 35+2LSVV 35+1regulierSportpark De Doggerveld 1 B
    vr 24-mei 20:00LSVV 35+1BOL 35+1regulierSportpark De Doggerveld 1 B
    vr 24-mei 21:00VIOS-W 35+1LSVV 35+1regulierSportpark De Doggerveld 1 B
    za 25-mei 08:45Schagen United MO15-2LSVV MO15-1regulierSportpark Groenoordveld 2 - Paul Verra0605
    za 25-mei 08:45s.v. Enkhuizen JO11-1LSVV JO11-2regulierSportpark Immerhornveld 1 (A) B1L5L
    za 25-mei 09:00LSVV JO13-2HCSC JO13-1regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    za 25-mei 09:00LSVV JO10-2RKEDO JO10-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld B2
    za 25-mei 09:00LSVV JO8-2HSV JO8-2regulierSportpark VoorwaartsC-veld B1
    za 25-mei 09:00LSVV JO9-1AFC 34 JO9-3regulierSportpark VoorwaartsC-veld A1
    za 25-mei 09:00LSVV JO9-4Alcmaria Victrix JO9-4regulierSportpark VoorwaartsC-veld A2
    za 25-mei 09:00DTS JO13-1LSVV JO13-3regulierSportpark Oudkarspelveld 1
    za 25-mei 09:00FC Den Helder JO8-1LSVV JO8-1regulierSportpark Streepjesbergveld 3 B1
    za 25-mei 09:00Grasshoppers JO9-1LSVV JO9-3regulierSportpark De Weyverveld A (hoofd) A1
    za 25-mei 10:00VIOS-W JO9-2LSVV JO9-2regulierSportpark De Doorbraakveld 3 A1
    za 25-mei 10:15LSVV JO11-3VIOS-W JO11-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld B
    za 25-mei 10:15LSVV JO10-3AFC 34 JO10-4regulierSportpark VoorwaartsC-veld A1
    za 25-mei 10:30LSVV JO13-4Hollandia T JO13-2regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    za 25-mei 10:45DTS JO15-1LSVV JO15-2regulierSportpark Oudkarspelveld 3
    za 25-mei 11:00ADO '20 JO15-2LSVV JO15-3regulierSportpark De Vlotterveld 5 (E)
    za 25-mei 11:00HCSC JO13-2JMLSVV JO13-5regulierSportpark De Doggerveld 3
    za 25-mei 11:15VIOS-W JO10-3LSVV JO10-4regulierSportpark De Doorbraakveld 3 A2
    za 25-mei 11:15Nieuwe Niedorp JO10-1LSVV JO10-5regulierSportpark Nieuwe Niedorpveld 2 B1 - B veld
    za 25-mei 11:45LSVV JO11-1Foresters JO11-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld B
    za 25-mei 11:45LSVV JO10-6VIOS-W JO10-4JMregulierSportpark VoorwaartsC-veld A1
    za 25-mei 12:00LSVV MO17-1KGB MO17-1regulierSportpark VoorwaartsB-veld
    za 25-mei 12:30LSVV JO13-1Blokkers de JO13-1regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    za 25-mei 12:45VIOS-W JO14-2JMLSVV JO14-1regulierSportpark De Doorbraakveld 1
    za 25-mei 13:15LSVV JO16-2Sporting Andijk JO16-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld
    za 25-mei 14:15LSVV JO17-3Wieringermeer JO17-1regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    za 25-mei 14:30ZOB JO19-2LSVV JO19-2regulierSportpark Zuidoosterparkveld 3 - C612
    za 25-mei 15:00LSVV JO16-1Winkel JO16-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld
    zo 26-mei 09:30LSVV 45+1GSV 45+1regulierSportpark VoorwaartsC-veld
    zo 26-mei 10:00LSVV 7Hollandia T 3regulierSportpark VoorwaartsB-veld
    zo 26-mei 10:00Hollandia T 4LSVV 9regulierSportpark De Kuilveld C - C47
    zo 26-mei 11:00LSVV 2Saenden 2regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    zo 26-mei 11:00SVW 27 4LSVV 11regulierSportpark De Kabelveld 3
    zo 26-mei 11:30LSVV 4KFC 4regulierSportpark VoorwaartsC-veld
    zo 26-mei 11:30Alcmaria Victrix 4LSVV 6regulierSportpark Egmonderhoutveld 2
    zo 26-mei 11:30Winkel 4LSVV 8regulierSportpark Winkelveld 2 - B-veld23
    zo 26-mei 11:30VVS 46 MO20-1 (9-tal)LSVV MO20-1 (9-tal)regulierSportcomplex Oranjeparkveld 3 - Veld C
    zo 26-mei 12:00LSVV 12Alkmaarsche Boys 10regulierSportpark VoorwaartsB-veld
    zo 26-mei 12:00Grasshoppers 3LSVV 3regulierSportpark De Weyverveld A (hoofd)
    zo 26-mei 13:30LSVV 13George st 3regulierSportpark VoorwaartsC-veld
    zo 26-mei 14:00LSVV 1Assendelft 1regulierSportpark VoorwaartsA-veld
    zo 26-mei 14:00LSVV VR2Berkhout VR1regulierSportpark VoorwaartsB-veld
    zo 26-mei 15:30LSVV O23-1Hercules Zaandam sc O23-1regulierSportpark VoorwaartsC-veld
  • Programma Uit & Thuis volgende weken

    Datum TijdThuisteamUitteamAccommodatieVeldDetails
    za 01-jun. 10:00Schagen United JO16-3LSVV JO16-1Sportpark Groenoordveld 1 - Vomar
    za 01-jun. 14:45Zouaven (de) JO17-1LSVV JO17-3Sportpark De Kloetveld 3 - E
    zo 02-jun. 11:00LSVV 4Assendelft 3Sportpark Assendelftveld A
    zo 02-jun. 11:00Wiron VR1LSVV VR2Sportpark Wironveld 1
    zo 02-jun. 11:00Dirkshorn 2LSVV 8Sportpark DirkshornVeld B
    zo 02-jun. 11:00Hollandia T 3LSVV 7Sportpark De Kuilveld A - A veld
    zo 02-jun. 13:30Apollo 68 4LSVV 13Sportpark Apollo 68veld 1
    za 08-jun. 10:25Hillegom sv MO15-1LSVV MO15-1Sportpark Purmersteijnveld 1
    za 08-jun. 10:50LSVV MO15-1Wieringermeer MO15-1Sportpark Purmersteijnveld 1
    za 08-jun. 11:15Purmersteijn MO15-2LSVV MO15-1Sportpark Purmersteijnveld 1
    za 08-jun. 11:40LSVV MO15-1Reiger Boys MO15-3Sportpark Purmersteijnveld 2
    za 08-jun. 12:30Volendam (rkav) MO15-3LSVV MO15-1Sportpark Purmersteijnveld 2
    zo 09-jun. 11:00VIOS-W 5LSVV 7Sportpark De Doorbraakveld 1
    zo 09-jun. 12:00Grasshoppers MO20-1LSVV MO20-1 (9-tal)Sportpark De Weyverveld C
    zo 09-jun. 13:30LSVV O23-1KSV O23-1Sportpark VoorwaartsA-veld