Trainingsschema 2021-2022

TRAININGSSCHEMA 2021-2022, voorlopig.

Voorlopig overzicht trainingstijden en veldbezetting LSVV seizoen 2021-2022
Teams Tijd 1 Veld 1 Tijd 2 Veld 2 Trainer (leider)
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Rob Klanker, Rob ter Burg
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Gerard van Stralen, Frank Bergen
Senioren, 5 en veteranen wo, 19.15-20.15 A, 1/2 Bas Brammer, Marco Kraakman
Senioren 3, 4 en 6 wo, 20.15-21.45 A, 1/2 ma, 20.15-21.45 C, 1/2 Stijn Hoogakker, Gerrit de Winter, Nick Tijm
Senioren 7, 8 en 9 wo, 20.30-21.45 C, 1/2 ma, 20.15-21.45 C, 1/2 Niels Ruiter, Hilko Kooistra, Brian v. Deursen
Senioren 10 do, 19.00-20.15 C, 1/3 Jeremy Putter/Bram Valbracht
Senioren 11 di, 19.00-20.15 C, 1/3 Willem Tijm
Dames 1 di, 20.15-21.30 C, 1/3 do, 20.15-21.45 C, 1/2 Johan Beemsterboer / Jacob de Boer
Dames 2 wo, 20.30-21.45 C, 1/3 Vacature!
MO19-1 ma, 20.15-21.30 C, 1/2 wo, 19.00-20.15 B, 1/2 Erwin de Fluiter
JO19-1 di, 20.15-21.45 C, 1/3 do, 20.15-21.45 C, 1/2 Mike Eyzinga
JO19-2 di, 20.15-21.45 C, 1/3 do, 20.15-21.45 zandveld Christian Goedhart
JO19-3 wo, 20.15-21.30 A, 1/3 Peter Zijp en Michel de Jongh
MO17-1 ma, 19.00-20.15 C, 1/2 wo, 19.00-20.15 B, 1/2 Maurice Kenter & Dirk Romijn
JO17-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.30 C, 1/2 Arjan Hofman
JO16-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.30 C, 1/2 Hans Jak
JO16-2 ma, 19.00-20.15 C, 1/2 wo, 19.00-20.30 zandveld Enzo Smit
MO15-1 di, 19.00-20.15 C, 1/3 do, 19.00-20.15 C, 1/3 Albert vd Nadort
JO15-1 di, 18.00-19.30 A, 1/2 do, 18.00-19.30 A, 1/2 Leo Rhurup/Martijn Veldboer
JO15-2 ma, 19.00-20.15 B, 1/2 do, 18.00-19.30 B, 1/2 Aaron van Orselen/Mike vd Berg
JO14-1 di, 18.00-19.30 A, 1/2 do, 18.00-19.30 A, 1/2 Tim Kraakman/Kick vd Berg/Raul Bruin
JO14-2 di, 18.00-19.15 C, 1/2 do, 18.00-19.30 B, 1/2 Matz van Leent/Marcel Verstegen
MO13-1 di, 19.00-20.15 B, 1/2 do, 19.00-20.15 C, 1/3 Michel de Jongh/Mike Ton
JO13-1 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 18.45-20.15 A, 1/2 Peter Kommas, Casper Kommas
JO13-2 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 17.15-18.45 A, 1/2 Imran Oughris, Sietze Voskuil
JO12-1/2 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 17.15-18.45 A, 1/2 Peter Kommas, Ron Duijs
JO11-1+2, JO10-1+2 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Reza Diemeer/Raymond Bruin
JO11-1+2, JO10-1+2 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Reza Diemeer/Raymond Bruin
JO11-3, JO10-3 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Reza Diemeer/Raymond Bruin
JO9-1+2+3, JO8-1+2 ma, 17.45-19.00 B wo, 17.45-19.00 C Stan Gerdes
JO9-1+2+3, JO8-1+2 ma, 17.45-19.00 B wo, 17.45-19.00 C Stan Gerdes
G-voetbal ma, 17.45-19.00 C,1/2 Sietse Voskuyl, Barry van Stroe
Mini pupillen wo, 15.00-16.00 C Sip Molenaar
Keepers: Tijd
O 8-13, JO & MO wo, 17.00-18.00 C Tom Schiks
JO13-15, selectie di, 18.00-19.00 C Frans Witte
 JO13-15, overige teams di, 18.00-19.00  C  …
JO17-19, selectie di, 19.00-20.00 C Frans Witte
Selectie Senioren di, 20.00-21.00 A Frans Witte
dames ma, 20.00-21.00 C Ronald Dijt

Als er teams zijn die nog extra willen trainen, of wanneer er andere vragen zijn mbt de indeling van de trainingen, dan graag een berichtje naar Koen van der Voort, via koen.vandervoort@lsvv.nl

Veel succes en plezier komend seizoen!