Het was een teleurstellende uitslag in de wedstrijd tegen koploper JVC. 0-3 stond er na 90 minuten op het scorebord!
LSVV startte vol goede intenties aan de thuiswedstrijd op het zonnige sportcomplex Voorwaarts. Vol vertrouwen om de 100ste pot van de linksbenige stylist Kick van den Berg op een goede manier vorm te geven.
De tekenen in de eerste 10 minuten waren positief. Bij JVC was in de 2e minuut al een wissel noodzakelijk wegens een ongelukkige kopbotsing van 1 van de verdedigers en na zo’n 12 minuten moest keeper Honsdorp het veld verlaten met een rode kaart. Hij bracht de uitgebroken Toine, buiten zijn strafschopgebied, ten val.
Het duurde ongeveer een kwartier dat heel LSVV aan de goede afloop van deze pot mocht denken. Een onhandige duwfout in de eigen ‘16’ bracht een cadeau aan de gasten uit Julianadorp. Dit cadeau werd gretig door het 10-tal uitgepakt waarmee JVC kon terugvallen op het favoriete spel. Met een 1-5-3-1 setting wierp JVC een defensieve stelling op waar LSVV maar niet doorheen wist te komen. Bovendien waren de supersnelle spitsen van JVC een continue dreiging voor het hoog op het veld staande LSVV.
Veel balbezit voor LSVV, maar de invallende keeper aan JVC-kant wist aan zijn kant de 0 te houden. Dat was anders aan de LSVV-zijde. Na balverlies, diep op de helft van JVC, van LSVV werd de supersnelle Groenhuizen aan JVC kant in stelling gebracht. Hij liet de hele verdediging van LSVV zijn hielen zien en tekende de 0-2 aan.
Door nog meer naar voren te gaan leunen hoopte LSVV de aansluiting te krijgen. Het tempo kwam echter niet hoog genoeg, en de nauwkeurigheid niet goed genoeg, om de aansluittreffer te maken. In een volgende counter wist JVC bij LSVV nog eens zout in de wond te wrijven. 0-3.
Gelukkig stopte Job nog een penalty in de slotfase van deze pot, zodat een grotere uitslag werd voorkomen. Dit was al erg genoeg.
Voor de mannen van Gidon rest er niets anders dan de wonden te likken in het paasreces en te zorgen dat er vanaf 4 mei, de laatste 4 wedstrijden op rij, nog meerdere punten worden gepakt. Kom LSVV aanmoedigen in deze strijd, dan zien we u op sportpark Voorwaarts!
Tot bij LSVV,
LSVV, Join the Club!
Hierbij meld ik mijzelf/mijn kind aan bij LSVV door het, naar waarheid en zo precies mogelijk, invullen van de vragenlijst.
Klik op de knop en Join the Club!