The last Dance? Gaan we de tango spelen bij LSVV?
Nee, dit is het seizoen waar de beste jeugdlichting van de afgelopen jaren nog 1 keer gaat proberen om met elkaar samen te strijden voor de titels voordat zij uitwaaien naar de diverse senioren teams of nog een jaartje 19-1 doen.
Geïnspireerd door de NETFLIX serie met Michael Jordan wordt alles uit de kast gehaald om successen te behalen. Belangrijk is wel dat het publiek wat wordt voorgeschoteld want je voetbalt tenslotte voor het publiek.
Er staat dit jaar een trainer, assistent trainer, grensrechter, set-piece coach, videoanalist, head of performance, kitman, ouders, vrienden en vriendinnen voor deze prachtige groep. Uitwedstrijden worden dit een jaar een uitdaging om iedereen mee te krijgen.
In de voorbereiding is er goed en hard getraind, zijn er 3 oefenwedstrijden gespeeld en zijn de eerste looplijnen zichtbaar. De Jill-corner lijkt nu al een hoogtepunt te gaan worden in veel wedstrijden.
Langzaam wordt er toegewerkt richting de eerste clash: de bekerwedstijd tegen VRONE.
We zouden ook tegen ze oefenen maar die wedstrijd hadden ze gecanceld om ons niet wijzer te maken. Zij wilden al vroeg pieken in het seizoen tegen ons.
Zij hebben een selectie van 19 man dus een brede keus en om ons nog meer van de wijs te brengen werd de wedstijd als avondwedstrijd ingepland door de tijd te verplaatsen naar 18.15.
Daarbij hadden ze ook snel een wielerronde georganiseerd zodat wij op de fiets naar ze toe moesten want met de auto er komen was onmogelijk.
Wij zaten in de focus, alleen moesten we wel 4 spelers missen. Maar niets brengt ons van de wijs en dus met twee sterke wissels erheen en dat bleek genoeg.
Wedstrijd kunnen we het beste als volgt samenvatten:
90% balbezit en 0-6 gewonnen.
Vrone weet weer waar het staat en wij richten ons op het sterke Jong Holland volgende week.
Hierbij meld ik mijzelf/mijn kind aan bij LSVV door het, naar waarheid en zo precies mogelijk, invullen van de vragenlijst.
Klik op de knop en Join the Club!