• Vanmiddag stond de thuiswedstrijd tegen Duinrand S. MO15-1 op het programma.
    Op een zonnig sportcomplex Voorwaarts, met veel publiek en een heerlijke grasmat, waren alle ingrediƫnten aanwezig voor een prachtig potje voetbal.

    Een bekende tegenstander die op bezoek kwam, zij hadden in de uitwedstrijd al laten zien een taaie ploeg te zijn. De eerdere ontmoeting verliep zeer lastig, dus onze meiden waren vooraf gewaarschuwd.

    LSVV begon scherp en met vertrouwen, ondanks een uitgedunde verdediging zonder de langdurig geblesseerde Isa en de afwezige Sarah. Maar deze posities werden uitstekend door Anniek en Zoƫ ingevuld.

    Vanaf de eerste minuut zette LSVV collectief druk en was het samenspel uitstekend. Al na twee minuten viel bijna de openingstreffer, toen een schot van Yfke via de lat over ging. Tien minuten later was het wƩl raak: een heerlijk steekballetje van Zoƫ zette Cato alleen op de keepster af, en Cato rondde ijzig koel af: 1-0.

    Halverwege de eerste helft kreeg LSVV wel een domper te verwerken: Yfke bleef na een duel op de grond liggen en kon niet verder spelen(blessure bovenbeen).
    Toch bleef LSVV gelukkig in dezelfde flow. Met de uitstekend spelende Dana als vervanger ging het team onverstoorbaar door met vlot combineren en aanvallen. Het veldspel was bij vlagen echt een genot om naar te kijken. Duinrand probeerde gevaarlijk te worden via hun snelle, behendige spits, maar zij kreeg nauwelijks ruimte.
    Het wachten was op de 2-0, en die kwam ook. Na een corner was Cato fel op de afvallende bal, Zoƫ behield knap het overzicht en legde klaar voor Fien D., die direct uithaalde: 2-0.
    LSVV had nog lang geen genoeg en ging opzoek naar meer. Vlak voor rust liep de score verder op. Eerst werd een schot van Sabriya van richting veranderd: 3-0. Vervolgens verraste dezelfde Sabriya de keepster met een prachtige boogbal vanaf zo’n 25 meter, goed voor een heerlijke 4-0 ruststand.

    In de tweede helft toonde Duinrand een ander gezicht. Met een tactische omzetting en een keeperwissel werd het lastiger voor LSVV.

    Buiten de lijnen was er ook blessureleed. Onze eigen Timo moest met een hamstringblessure in begin tweede helft opgeven. Hij werd slachtoffer van zijn eigen explosieve vlagtechniek.
    Gelukkig stond Marijn paraat en nam het stokje over alsof hij al jaren de vaste vlagger is. Timo kon opgelucht vanaf de bank toekijken hoe zijn opvolger geen moment verzaakte.

    Binnen de lijnen kwam Duinrand vaker in de buurt van het doel, maar Sabeau stond paraat met een paar knappe reddingen. Toen ze wƩl eenmaal leek te zijn geklopt, was Lotte razendsnel ter plekke om de bal uit de doelmond te halen. Aan de andere kant was Bo dichtbij een vijfde treffer, maar haar schot spatte uiteen op de punt van de kruising.
    Duinrand bleef zoeken naar een eretreffer, maar het slotakkoord was toch weer voor onze toppers. Vlak voor tijd viel de bal uit een corner goed, en Kyara tikte de 5-0 eindstand binnen.

    Deze partij was een overtuigende en verdiende overwinning.
    Zeker knap tegen een tegenstander die ons eerder veel problemen bezorgde. Zo werd de zeperd van vorige week aardig weggespoeld.

    Complimenten voor alle meiden, allemaal weer hard gewerkt vandaag!
    Volgende week is de lastige uitwedstrijd tegen Kolping. Als jullie daar met dezelfde instelling het veld betreden, heb ik alle vertrouwen in een goede afloop.
    Op naar volgende week!šŸ’ŖšŸ»

    Een trotse coach!