• Onze eerste thuiswedstrijd in de hoofdklasse is deze zaterdag een feit. We beginnen in een mistig Noord-Scharwoude aan de wedstrijd. Met goede hoop gaan we de wedstrijd in. Door ziekte bij de mo13-1 hebben Saar en Anniek er al een wedstrijd op zitten. Ondanks de extra wedstrijd spelen de meiden bij de mo15-1 een keurige wedstrijd. De eerste grote kans in de eerste helft is voor LSVV die we helaas niet in de goal kunnen krijgen.
    Helaas scoren Always Forward wel 3x in de eerste helft. We starten weer met een lullige tegengoal die onder de voeten van onze top keeper Shadely glipt.

    In de tweede helft de meiden scherper gezet om met opbouwend spel de bal voorin te krijgen. Met onze geleende speelster Sabriya van de mo13-1, kwamen de ballen rustiger bij de voorhoede en beginnen we meer grip te krijgen op de wedstrijd. Aan het einde hebben we een klein smetje op de wedstrijd door het uitvallen van Zoë met haar enkel en Vanity haar lies. Tijdens de tweede helft is de zon gaan schijnen en houden we ons doel leeg en krijgt Charmine nog met een 1 op 1 kans om te scoren. De bal gaat echter ruim over.

    Er zijn genoeg lichtpuntjes voor de volgende wedstrijd in Haarlem. We gaan ervoor om de eerste punten te gaan pakken in de hoofdklasse.