Rabo ClubSupport: STEM NU! Dit kan tot 25 oktober!

Geplaatst op maandag, 18 oktober 2021 |

Ook dit najaar organiseert de Rabobank weer Rabo ClubSupport. Een initiatief waarmee de leden van Rabobank Alkmaar eo hun favoriete lokale verenigingen en goede doelen financieel kunnen steunen. Zeker in deze onzekere tijd is alle steun in iedere vorm voor onze vereniging van harte welkom!

Vanaf 4 oktober t/m 25 oktober kun jij als lid van de Rabobank je stem uitbrengen via de Rabo App, via www.rabobank/leden/raboclubsupport of deze link: Rabo ClubSupport – Rabobank . Meer informatie is ook terug te vinden op de website van de Rabobank. Doe ook mee en steun onze club door te stemmen op LSVV en Stichting Voorwaarts!!

LET OP!!! Ook je partner en kinderen vanaf 12 jaar kunnen stemmen als zij lid zijn! Dit levert extra stemmen op voor onze vereniging!