Corona update: LSVV Jeugd mag weer in partijvormen trainen!

Geplaatst op dinsdag, 28 april 2020 |

Het plan van aanpak van LSVV, om weer te gaan starten met de jeugdtrainingen en met de senioren 18+-trainingen, is goedgekeurd door de gemeente Langedijk en de veiligheidsregio NHN.

Dat is super, want dat betekent dat we stap voor stap weer met de teams kunnen gaan beginnen te trainen!! Vanaf 2 juni mogen we zelfs weer met alle jeugd ook de partijvormen oppakken! Buiten de velden gelden nog wel de strengere richtlijnen voor de verschillende leeftijdsgroepen.

Het vraagt wel wat medewerking van alle train(st)ers en spe(e)l(st)ers die de komende weken weer actief kunnen zijn!

Zo is er een protocol voor de jeugd, dat door iedereen gelezen moet worden!

Dit is hier te lezen: LSVV corona opstarten van de trainingen

Daarnaast is er een protocol voor de senioren 18+, dat hier te lezen is: LSVV corona opstart senioren 18plus

Er is een routing op het complex vastgelegd en die zal bij het volgen van de trainingen absoluut opgevolgd moeten worden. Tevens zullen er contactpersonen aanwezig zijn die voor een goed verloop zullen gaan zorgen.

Wacht geduldig totdat je trainer of leider je uitnodigt om weer te komen, de komende weken kunnen alle teams die dat willen, weer een start maken!

Sommige teams zullen op hetzelfde tijdstip en veld gaan trainen, terwijl andere groepen soms op een andere dag zullen gaan trainen en zelfs soms bij een andere hoofdjeugdtrainer. Zo kunnen we het afgelopen jaar langzaam aan afsluiten en al rustig aan naar het volgende seizoen toewerken.

Hier vind je het trainingsschema voor de jeugd bij de opstart na de corona-pauze:

opstart na corona

Blijf de website en LSVV Facebook dus in de gaten houden voor de meest actuele info!!

Met dank voor jullie begrip,

Met sportieve groet,

Het bestuur van LSVV