Trainingsschema 2020-2021

Trainingsindeling LSVV 2020-2021
Voorlopig overzicht trainingstijden en veldbezetting LSVV seizoen 2020-2021
Teams Tijd 1 Veld 1 Tijd 2 Veld 2 Trainer (leider)
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Rob Klanker, Rob ter Burg
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Gerard van Stralen, Frank Bergen
Senioren, 3 en veteranen wo, 19.15-20.15 A, 1/2 Bas Brammer, Marco Kraakman
Overige senioren, 4,5 en 6 wo, 20.15-21.45 A, 1/2  ma, 20.15-21.45 C, 1/2 Stijn Hoogakker, Gerrit de Winter, Nick Tijm
Senioren 7, 8 en 9 wo, 20.15-21.45 C, 1/2 ma, 20.15-21.45 C, 1/2 Niels Ruiter, Hilko Kooistra, Joost Bruin
Dames 1 di, 20.15-21.30 zandveld do, 20.15-21.45 C, 1/2 Johan Beemsterboer
Dames 2 wo, 20.15-21.45 C, 1/2 Frank Merk
MO19-1 ma, 20.00-21.15 C, 1/2 wo, 20.15-21.30 zandveld VAC
JO19-1 di, 20.15-21.45 C, 1/2 do, 20.15-21.45 C, 1/2 Mike Eyzinga
JO19-2 di, 20.15-21.45 C, 1/2 do, 20.15-21.45 zandveld Willem Tijm
JO19-3 wo, 20.15-21.30 A, 1/2 Peter Zijp
MO17-1 ma, 19.00-20.00 C, 1/2 wo, 19.00-20.15 B, 1/2 Jacco Merton, Erwin de Fluiter
MO17-2 di, 19.00-20.15 C, 1/2 do, 19.00-20.15 C, 1/2 Sumi Bosman, Emma Snoeij
JO17-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.15 C, 1/2 Arjan Hofman
JO17-2 ma, 19.00-20.15 C, 1/2 wo, 19.00-20.15 zandveld Christian Goedhart
JO16-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.15 C, 1/2 Nick Hofman
MO15-1 di, 19.00-20.15 C, 1/2 do, 19.00-20.15 zandveld Albert vd Nadort
JO15-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Ahmed Adnan
JO15-2 di, 19.00-20.15 B, 1/2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Redo Wittenberg, Leon Wissink
JO15-3 ma, 19.00-20.15 B, 1/2 do, 19.00-20.15 C, 1/2 Jurgen Smit, Nico Spierdijk
JO14-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2 do, 19.00-20.15 B, 1/2 Edwin Goedhart
JO14-2 ma, 19.00-20.15  B, 1/2 do, 19.00-20.15 B, 1/2  Mike vd Berg
JO13-1 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 18.45-20.15 A, 1/2 Peter Kommas, Sven Koopmans
JO13-2 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 18.00-19.15 B, 1/2 Marco Boerkoel, Job Jonker, Arjan Saal
JO13-3 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 18.00-19.15 A, 1/2 Sietse Voskuijl,
JO12-1/2 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 17.15-18.30 A, 1/2 Ron Duijs, Peter Kommas, Cherson Chirino
JO11-1+2, JO10-1+2 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Frank Kramer
JO11-3+4, JO10-3 di, 17.45-19.00 C do, 17.45-19.00 B trainers teams
JO9-1+2, JO8-1+2 ma, 17.45-19.00 B wo, 17.45-19.00 C Stan Gerdes
G-voetbal vr, 16.30-17.30 A Sietse Voskuyl, Barry van Stroe
Mini pupillen wo, 15.00-16.00 C Sip Molenaar
Keepers: Tijd trainer
JO8-9-10 woe, 17.00-18.00  zandveld Tom Schiks
JO11-12-13 woe, 18.00-19.00  zandveld Tom Schiks
JO13-15, selectie di, 18.00-19.00  A Frans Witte
 JO17-19, selectie di, 19.00-20.00  A  Frans Witte
Selectie Senioren di, 20.00-21.30  A  Frans Witte
 Dames ma, 20.00-21.00 C  Ronald Dijt
Overig JO17-JO16-JO15 di, 19.00-20.00 C  onder voorbehoud Dustin Daanen /Job Rouwhorst

Als er teams zijn die nog extra willen trainen, of wanneer er andere vragen zijn mbt de indeling van de trainingen, dan graag een berichtje naar Koen van der Voort, via koen.vandervoort@lsvv.nl

Veel succes en plezier komend seizoen!