Trainingsschema 2018-2019

Trainingsindeling LSVV 2018-2019
Voorlopig overzicht Trainingstijden LSVV,         seizoen 2017-2018
Teams Tijd 1 Veld 1 Tijd 2 Veld 2 Trainer
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Rob Klanker/Rob ter Burg
Selectie senioren, 1 en 2  di, 20.00-21.45  A  do, 20.00-21.45  A Rutger de Vreeze/Frank Bergen
Senioren, 3 en veteranen wo, 19.00-20.15 A, 1/2 zelf
Overige Senioren, 4/5/6 wo, 20.15-21.30 C, 1/2 zelf
Senioren 7 wo, 20.15-21.30 C, 1/2 Hans Jak/Hilco Kooijstra
Dames senioren 1 do, 20.15-21.45 C, 1/2  di, 20.15-21.45  zandveld Frank Merk
Dames senioren 2 di, 20.15-21.45 C, 1/2  do, 20.15-21.45  zandveld Ron Duijs
JO19-1 di, 20.15-21.45 C, 1/2 do, 20.15-21.45 C, 1/2 Willem Jan Kroon
JO19-2 wo, 20.15-21.45 A, 1/2 vacature
MO17-1 wo, 20.15-21.30 A, 1/2  ma, 19.30-20.45  B, 1/3 Rob Kramer/Sam Henselmans
JO17-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Erik Bosman
JO17-2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Willem Tijm
JO16-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2  do, 19.00-20.15  C, 1/2 Wilbert Schuil/Mike Schats/Vincent Toorenburg
 JO16-2  do, 19.00-20.15 C, 1/2  Peter Zijp
MO15-1 ma, 19.00-20.15 B, 1/3  wo, 19.00-20.15  zandveld Brittney Wijn/Gert Jan van Diepen
MO15-2 do, 19.00-20.15 B, 1/2  di, 19.00-20.15  C, 1/2 Maurice Kenter/Gerard Baan
JO15-1 ma, 19.00-20.30 C, 1/2 wo, 18.45-20.15 C, 1/2, w’up op A-veld Arjan Hofman
JO15-2 di, 19.00-20.15 C, 1/2  do, 19.00-20.15 zandveld Bert van Hooff
JO15-3 ma, 19.30-20.45 A, 1/2  wo, 17.30-19.00 A, 1/2 Remy Brak
JO14-1 ma, 19.00-20.30 C, 1/2 wo, 18.45-20.15 C, 1/2, w’up op A,1/2 Arjan Hofman
MO13-1 do, 19.00-20.15 B, 1/2  di, 19.00-20.15  zandveld Albert vd Nadort
JO13-1 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 18.45-20.15 A, 1/2 Peter Kommas, Tim Kraakman
JO13-2 ma, 19.00-20.15 B, 1/3  wo, 19.00-20.15 B, 1/2  Redo Wittenberg, Leon Wissink
JO13-3 ma, 19.30-20.45 A, 1/2 wo, 19.00-20.15 B, 1/2 Frank vd Hoek, Jurgen Smit
JO13-2007-1 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 17.15-18.45 A, 1/2 Ron Duys, Imran Oughris
JO12-1 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 17.45-19.00 B, 1/2 Mike vd Berg
JO11-1+2, JO10-1+2 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Frank Kramer
JO11-3+4, JO10-3+4 di, 17.45-19.00 C do, 17.45-19.00 B Frank Kramer, trainers teams
JO9-1+2, JO8-1+2 ma, 17.45-19.00 B wo, 17.45-19.00 C Nicolien de Boer
JO9-3+4, JO8-3 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 17.45-19.00 B, 1/2 Nicolien de Boer, trainers teams
Mini pupillen wo, 15.00-16.00 C Sip Molenaar
Keepers: Tijd trainer
Selectie JO11/10 ma, 18.30-19.30, C Dirk Romijn
Selectie JO13/12 ma, 19.30-20.30, A Frans Witte
Selectie JO15/14 ma, 19.30-20.30, A Frans Witte
Selectie JO17/16 di, 19.00-20.00  A Frans Witte
Selectie JO19/18 di, 19.00-20.00  A Frans Witte
Selectie Senioren di, 20.00-21.30  A Frans Witte
Overig JO12-JO13
Overig JO17-JO15  di, 19.00-20.00 C  Job Rouwhorst/Dustin Daanen
Overig JO9-JO11 ma, 18.30-19.30  C Alex Rempt

Wil je met je team nog een extra trainingstijd, of overige vragen,

benader Koen van der Voort via koen.vandervoort@lsvv.nl