Trainingsschema 2019-2020, LSVV

Trainingsindeling LSVV 2019-2020
Voorlopig overzicht trainingstijden en veldbezetting LSVV seizoen 2019-2020
Teams Tijd 1 Veld 1 Tijd 2 Veld 2 Trainer (leider)
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Rob Klanker, Rob ter Burg
Selectie senioren, 1 en 2 di, 20.00-21.45 A do, 20.00-21.45 A Rutger de Vreeze, Frank Bergen
Senioren, 3 en veteranen wo, 19.15-20.15 A, 1/2 Bas Brammer, Marco Kraakman
Overige senioren, 4,5 en 6 wo, 20.15-21.45 A, 1/2  ma, 20.15-21.45 C, 1/2 Stijn Hoogakker, Gerrit de Winter, Nick Tijm
Senioren 7, 8 en 9 ma, 20.15-21.45 C, 1/2 wo, 20.15-21.45 C, 1/2 Niels Ruiter, Hilko Kooistra, Joost Bruin
Dames 1 (& 2) wo, 20.15-21.30 C, 1/2 do, 20.15-21.45 zandveld vac
Dames 2 (& 1) do, 20.15-21.45 C, 1/2 wo, 20.15-21.30 C, 1/2 (zandveld indien vrij)
JO19-1 di, 20.15-21.45 C, 1/2 do, 20.15-21.45 C, 1/2 Mike Eyzinga
JO19-2 di, 20.15-21.45 C, 1/2 Willem Tijm
MO17-1 ma, 20.00-21.15 C, 1/2 wo, 20.00-21.15 zandveld Sam Henselmans
MO17-2 ma, 19.00-20.15 B, 1/2 do, 19.00-20.15 C, 1/2 Jacco Merton, Erwin de Fluiter
JO17-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Mark Soemers, Aaron van Orselen
JO17-2 do, 19.00-20.15 C, 1/2 Peter Zijp, Michel de Jongh
JO17-3 ma, 20.15-21.30 C, 1/2  wo, 20.15-21.30  A, 1/2 Remy Brak
JO16-1 di, 18.30-20.00 A, 1/2 do, 18.30-20.00 A, 1/2 Bert van Hooff, Christian Goedhart
MO15-1 di, 19.00-20.15 C, 1/2 do, 19.00-20.15 B, 1/2 Emma Snoeij, Sumi Bosman
JO15-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.15 C, 1/2 Arjan Hofman
JO15-2 di, 19.00-20.15 C, 1/2 do, 19.00-20.15 B, 1/2 Hans Wit, Jurgen Smit
JO14-1 ma, 19.30-21.00 A, 1/2 wo, 19.00-20.15 C, 1/2 Arjan Hofman, Jort Merk
JO14-2 ma, 19.00-20.15 C, 1/2 wo, 19.00-20.15 B, 1/2 Redo Wittenberg, Leon Wissink
MO13-1 di, 19.00-20.15 B, 1/2 Pascal van Wamel, Albert vd Nadort
JO13-1 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 18.45-20.15 A, 1/2 Peter Kommas, Sven Koopmans
JO13-2 ma, 19.00-20.15 B, 1/3 wo, 18.00-19.15 A, 1/2 Mike vd Bergh, Marcel Foppen
JO12-1/2 ma, 18.00-19.30 A, 1/2 wo, 17.15-18.45 A, 1/2 Ron Duijs, Imran Ouhgris
JO12-3 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 17.45-19.00 B, 1/2 Marco Boerkoel
JO12-4 ma, 17.45-19.00 C, 1/2 wo, 17.45-19.00 B, 1/2 Paul Kroon
JO11-1+2, JO10-1+2 di, 17.45-19.00 B do, 17.45-19.00 C Frank Kramer
JO11-3, JO10-3 di, 17.45-19.00 C do, 17.45-19.00 B trainers teams
JO9-1+2+3, JO8-1+2 ma, 17.45-19.00 B wo, 17.45-19.00 C Edwin Goedhart
G-voetbal za, 12.00-13.00 zandveld Sietse Voskuyl, Barry van Stroe
Mini pupillen wo, 15.00-16.00 C Sip Molenaar
Keepers: Tijd trainer
JO8-9-10 woe, 17.00-18.00  zandveld Tom Schiks
JO11-12-13 woe, 18.00-19.00  zandveld Tom Schiks
JO13-15, selectie ma, 19.00-20.00  C, 1/3 Frans Witte
 JO17-19, selectie di, 19.00-20.00  A, 1/3  Frans Witte
Selectie Senioren di, 20.00-21.30  A, 1/3  Frans Witte
Overig JO19-JO17-JO16-JO15 di, 19.00-20.00  Zandveld Dustin Daanen /Job Rouwhorst

 

Als er teams zijn die nog extra willen trainen, of wanneer er andere vragen zijn mbt de indeling van de trainingen, dan graag een berichtje naar Koen van der Voort, via koen.vandervoort@lsvv.nl

Veel succes en plezier komend seizoen!