Voorjaarsreeks bekend Jeugd

Geplaatst op zondag, 13 januari 2019 | ,
JO19-1  1e klasse 10 JO19-2  3e klasse 1 JO17-1  1e klasse 03 JO17-2  3e klasse 01
Medemblik JO19-1 12:00 LSVV JO19-2 14:30 JVC JO17-1 14:30 ST Schagen/SRC JO17-2 14:30
LSVV JO19-1 10:30 Geel Zwart 30 JO19-1 11:30 Reiger Boys JO17-1 10:30 LSVV JO17-2 12:30
Rijp (de) JO19-1 14:30 Sporting Andijk JO19-1 13:00 Sp. Krommenie JO17-1 12:00 Koedijk JO17-3 15:00
Vitesse 22 JO19-1 11:00 VVW JO19-2 12:00 LSVV JO17-1 14:45 Vesdo JO17-1 12:15
VVS 46 JO19-1 10:00 Woudia JO19-1 14:00 Fortuna Wormerv. JO17-2 16:30 Kolping Boys JO17-3 13:15
KGB JO19-1 11:30 Always Forward JO19-1 14:00 Kolping Boys JO17-2 15:00 VIOS-W JO17-2 14:00
OFC JO19-1 12:00 Valken De JO19-1 10:30 Meervogels 31 JO17-1 12:15 DTS JO17-2 13:15
Grasshoppers JO19-1 12:00 Nieuwe Niedorp JO19-2 14:00 FC Den Helder JO17-1 11:45 Nieuwe Niedorp JO17-1 14:15
SV Spartanen JO19-1 11:30 Sint Boys JO19-1 13:00 Always Forward JO17-1 14:00 Sint Boys JO17-1 13:00
VVA/Spartaan JO19-1 12:00 SV Spartanen JO19-2 12:00 ZOB JO17-1 10:30 Dirkshorn JO17-1 14:00
Purmersteijn JO19-2 13:00 VIOS-W JO19-3 11:00 V.V. Bergen JO17-1 14:30 Duinrand S JO17-1 14:30
Nieuw West United SV JO19-1 12:00 V.V. Bergen JO17-3 14:30
MO17-1  1e klasse 1 JO15-1  1e klasse 1 (PP) JO15-2  3e klasse 1 JO15-3  4e klasse 1
Schagen MO17-1 14:00 ST Schagen/SRC JO15-1 14:30 ST Schagen/SRC JO15-3 14:30 Succes JO15-1 14:00
Dynamo MO17-1 14:00 Sp. Krommenie JO15-1 12:00 JVC JO15-3 10:30 KSV JO15-2 14:30
Koedijk MO17-1 15:00 LSVV JO15-1 14:45 LSVV JO15-2 13:00 LSVV JO15-3 14:45
Alcmaria Victrix MO17-1 10:30 SDZ JO15-2 14:30 ST Vesdo/Sint Boys JO15-1G 10:45 ST Schagen/SRC JO15-4 10:00
Winkel MO17-1 14:00 EVC JO15-1 11:45 VIOS-W JO15-2 12:30 Kleine Sluis JO15-2 11:15
DESS MO17-1 13:00 IVV JO15-1 12:00 HCSC JO15-2 10:00 Winkel JO15-1 14:00
Westfriezen MO17-1 14:30 Alliance 22 JO15-1 14:45 ZAP JO15-3 14:30 ZAP JO15-2 14:30
Always Forward MO17-2 14:25 Kennemers JO15-1 12:00 Dirkshorn JO15-1 12:00 DTS JO15-2 12:00
DTS MO17-1 14:00 FC Den Helder JO15-1 11:45 Hugo Boys JO15-1 14:00 VZV JO15-1 11:30
SVW 27 MO17-1 11:30 SDOB JO15-1 10:15 Con Zelo JO15-1 13:30 SVW 27 JO15-2 13:15
Berkhout MO17-1 12:30 Velsen JO15-1 12:30 Flevo JO15-1 13:30 Grasshoppers JO15-2 11:00
LSVV MO17-1 14:45 Nieuw West United SV JO15-1 14:30 Kaagvogels JO15-1 11:15 Wieringerwaard JO15-2 11:00
MO15-1  3e klasse 1 MO15-2  3e klasse 2 JO16-1  2e klasse 2 JO16-1  2e klasse 1
Schagen MO15-2 14:00 HSV MO15-2 12:30 Bloemendaal JO16-2 13:15 ST Schagen/SRC JO16-2 12:00
LSVV MO15-1 13:00 Sp. Krommenie MO15-1 12:00 Alliance 22 JO16-2 09:55 Zwaluwen 30 HCSV JO16-1 10:00
Sporting Andijk MO15-1 12:30 Castricum MO15-1 10:00 LSVV JO16-1 14:45 HSV Sport 1889 JO16-1 11:00
Kleine Sluis MO15-1 09:00 Vitesse 22 MO15-1 12:00 RCH JO16-1 11:30 Graftdijk JO16-1 11:30
Strandvogels MO15-1 13:00 Alcmaria Victrix MO15-1 10:30 DSK JO16-1 14:00 Kleine Sluis JO16-1G 12:30
Always Forward MO15-2 14:45 Kolping Boys MO15-3 11:30 Castricum JO16-1 14:30 Winkel JO16-1 09:30
Berkhout MO15-1 11:00 VIOS-W MO15-1 10:00 Vitesse 22 JO16-1 12:00 DWOW JO16-1 14:00
VVS 46 MO15-2 11:30 Limmen MO15-1 13:00 Velsen JO16-2 12:30 SVW 27 JO16-3 14:45
ST West Frisia/Dindua MO15-2 11:30 Zeevogels MO15-1 10:30 DSS JO16-1 10:15 Adelbert St JO16-2 11:15
DWOW MO15-1 14:00 Adelbert St MO15-1 13:00 SVIJ JO16-1 10:45 LSVV JO16-2 14:45
Westfriezen MO15-2 14:30 LSVV MO15-2 10:45 VSV JO16-2 12:00 FC Den Helder JO16-2 11:45
KGB MO15-2 11:00 Reiger Boys MO15-3 08:45
JO16-1  3e klasse 1 JO13-1  1e klasse 04 JO13-2  3e klasse 01 JO13-3  4e klasse 01
Blokkers De JO14-3 10:00 KSV JO13-1 10:45 ST Schagen/SRC JO13-2 10:15 ST Schagen/SRC JO13-3 10:15
BOL JO14-1 11:00 LSVV JO13-1 12:30 JVC JO13-2 10:30 JVC JO13-3 09:00
SVW 27 JO14-2 13:15 Koedijk JO13-1 13:00 Medemblik JO13-2 11:00 LSVV JO13-3 09:00
DWB JO14-1 11:15 AFC 34 JO13-2 09:00 LSVV JO13-2 10:45 Victoria O JO13-2 11:00
VVS 46 JO14-1 09:15 VIOS-W JO13-1 14:00 Koedijk JO13-3 13:00 VVS 46 JO13-2 09:15
LSVV JO14-1 13:00 Victoria O JO13-1 11:00 Petten JO13-1 11:45 Always Forward JO13-4 11:35
Apollo 68 JO14-1 11:30 Vrone JO13-1 09:00 VIOS-W JO13-2 14:00 ZAP JO13-2 13:00
MOC JO14-1 12:00 ZAP JO13-1 11:00 Winkel JO13-1 09:30 VZV JO13-1 11:30
FC Den Helder JO14-2 14:45 Egmondia JO13-1 11:00 Vrone JO13-3 10:30 Duinrand S JO13-2 12:30
Kwiek 78 JO14-1 14:15 Hugo Boys JO13-1 14:00 DTS JO13-2 10:45 Texel 94 JO13-3G 11:30
Westfriezen JO14-2 13:00 Texel 94 JO13-1 11:30 Sint Boys JO13-1 11:30 Con Zelo JO13-1 09:30
WSW JO14-1 11:00 SVW 27 JO13-1 11:30 Texel 94 JO13-2G 11:30 SVW 27 JO13-2 10:15
Deze poule ondervoorbehoud
JO13-2007-1  10e klasse F MO13-1  3e klasse 03* JO12-1  3e klasse 03 JO11-1  Hoofdklasse E
ADO ’20 JO13-2007-1 09:30 ADO ’20 MO13-2 09:30 LSVV JO12-1 11:30 ADO ’20 JO11-1 09:15
ST Schagen/SRC JO13-2007-1 10:15 LSVV MO13-1 11:30 Blokkers De JO12-1 10:00 ST Schagen/SRC JO11-1 11:00
LSVV JO13-2007-1 09:00 ST Fortuna Wormerveer/Jisp MO13-1 13:45 Sint Boys JO12-1 11:30 KFC JO11-1 09:45
Foresters de JO13-2007-1 10:00 Schagen MO13-2 10:15 EVC JO12-2 10:15 Volendam (rkav) JO11-3 09:00
Alcmaria Victrix JO13-2007-1 12:00 DEM MO13-2 12:00 Winkel JO12-1 11:30 LSVV JO11-1 08:45
FC Uitgeest JO13-2007-1 14:30 VVS 46 MO13-1 11:30 V.V. Bergen JO12-2 09:00 Hollandia JO11-2 10:30
Onze Gezellen JO13-2007-1 13:15 Winkel MO13-1 11:30 Sporting Andijk JO12-1 09:30 FC Den Helder JO11-1 10:00
VVC JO13-2007-1 09:15 DESS MO13-1 11:30 Berkhout JO12-1 09:30 Fortius JO11-1 11:00
VSV JO13-2007-1 10:00 Zaandijk MO13-1 09:00 Valken De JO12-2 09:30 Onze Gezellen JO11-1 10:30
DSS JO13-2007-1 08:30 BOL MO13-1 09:30 FC Den Helder JO12-4 09:00 IJburg AFC JO11-2 08:45
DIOS JO13-2007-1 11:45 Medemblik MO13-2 12:30 Zwaagdijk JO12-1 11:00 SVA JO11-1 08:30
Geel Wit JO13-2007-1 11:00 Purmerend MO13-2 09:00 Geel Wit JO11-1 10:00
JO11-2  2e klasse 12 JO11-3  4e klasse 03 JO11-4  5e klasse 03 JO10-1  Hoofdklasse D
JVC JO11-2 09:00 Reiger Boys JO11-3 13:15 Reiger Boys JO11-4 14:45 Reiger Boys JO10-1 11:45
Reiger Boys JO11-2 11:45 KSV JO11-2 11:30 KSV JO11-3 10:15 KFC JO10-1 09:45
LSVV JO11-2 08:45 LSVV JO11-3 08:45 LSVV JO11-4 10:00 Volendam (rkav) JO10-1 09:00
Alcmaria Victrix JO11-1 10:30 Koedijk JO11-4 08:45 Koedijk JO11-6 08:45 LSVV JO10-1 11:30
Kleine Sluis JO11-2 10:15 Alcmaria Victrix JO11-2 10:30 Kolping Boys JO11-6 10:15 Foresters de JO10-1 10:00
Victoria O JO11-1 09:30 Apollo 68 JO11-1 11:30 ST SSV/Sporting S JO11-2 10:00 Fortuna Wormerv. JO10-1 12:30
VVS 46 JO11-1 09:15 ST SSV/Sporting S JO11-1 10:00 Vrone JO11-3 10:15 ST Schagen/SRC JO10-1 11:00
Always Forward JO11-6 11:00 Vrone JO11-4 09:00 DTS JO11-2 09:15 Purmerend JO10-1 11:30
Hollandia T JO11-1 09:00 Hugo Boys JO11-1 11:00 BOL JO11-2 10:00 AGB JO10-1 10:15
Nieuwe Niedorp JO11-1 11:15 Con Zelo JO11-1 10:45 Duinrand S JO11-1 10:45 Vrone JO10-1 11:00
Zeevogels JO11-1 09:00 SVW 27 JO11-2 09:00 SVW 27 JO11-5 11:30 DCG JO10-1 09:30
Flamingo s 64 (de) JO11-1 11:00 WMC JO11-1 10:00 V.V. Bergen JO11-4 10:30 FC Uitgeest JO10-1 11:30
JO10-2  4e klasse 16 JO10-3  3e klasse 09 JO10-4  4e klasse 12 JO9-1  Hoofdklasse G
Sp. Krommenie JO10-3 10:15 Vrone JO10-3 10:00 Sint Boys JO10-1 10:00 ADO ’20 JO9-1 09:00
Vrone JO10-4 09:00 LSVV JO10-3 10:00 SVW 27 JO10-5 10:15 JVC JO9-1 09:00
LSVV JO10-2 11:30 ODIN 59 JO10-3 08:30 Winkel JO10-2 11:00 KFC JO9-1 09:45
AFC 34 JO10-4 12:30 KSV JO10-3 11:00 ST Schagen/SRC JO10-5 10:15 KSV JO9-1 10:00
Kolping Boys JO10-6 09:00 Reiger Boys JO10-3 13:15 JVC JO10-3 09:00 LSVV JO9-1 08:45
Jong Holland JO10-4 11:45 Alcmaria Victrix JO10-2 09:00 Dirkshorn JO10-1 10:30 Purmerend JO9-1 10:00
SVW 27 JO10-4 09:00 BOL JO10-2 08:45 LSVV JO10-4 10:00 IVV JO9-1 09:00
Reiger Boys JO10-4 13:15 HSV JO10-2 09:00 FC Den Helder JO10-2 10:00 DEM JO9-1 08:30
ODIN 59 JO10-4 11:30 V.V. Bergen JO10-3 10:15 Koedijk JO10-6 08:45 Onze Gezellen JO9-1 10:00
HSV JO10-4G 09:00 Koedijk JO10-4 08:45 DWOW JO10-1 11:15 SVA JO9-1 08:30
Koedijk JO10-5 08:45 Alkmaarsche Boys JO10-1 10:00 Vesdo JO10-1 09:30 Zeevogels JO9-1 09:00
Foresters de JO10-5 10:00 Limmen JO10-3 09:00 Kaagvogels JO10-1 10:00 Zouaven De JO9-1 10:15
JO9-2  3e klasse 15 JO9-3  4e klasse 08 JO9-4  4e klasse 09 JO8-1  1e klasse 10
Reiger Boys JO9-5 08:45 ST Schagen/SRC JO9-4 09:00 Medemblik JO9-4 09:00 LSVV JO8-1 08:45
Reiger Boys JO9-6 08:45 HSV JO9-4 09:00 LSVV JO9-4 11:30 Vrone JO8-1 09:00
LSVV JO9-2 08:45 Reiger Boys JO9-7 10:15 Koedijk JO9-4 08:45 KSV JO8-1 10:00
Vitesse 22 JO9-3 10:00 KSV JO9-3 09:00 Victoria O JO9-1 09:30 HSV JO8-1 09:00
AFC 34 JO9-3 12:30 LSVV JO9-3 10:00 Blokkers De JO9-5 09:00 Jong Holland JO8-1 08:45
Alcmaria Victrix JO9-2 09:00 Koedijk JO9-2 08:45 VVS 46 JO9-2 13:30 Alcmaria Victrix JO8-2 09:00
Kolping Boys JO9-3 09:00 Kolping Boys JO9-6 10:15 Kwiek 78 JO9-2 09:00 SVW 27 JO8-1 09:00
Vrone JO9-2 12:00 VIOS-W JO9-3 10:00 DESS JO9-1 10:00 DTS JO8-1 09:15
BOL JO9-1 08:45 ST SSV/Sporting S JO9-1 10:00 RKEDO JO9-1 10:45 Reiger Boys JO8-2 08:45
Alkmaarsche Boys JO9-1 10:00 BOL JO9-2 08:45 SV Spartanen JO9-3 09:00 Kolping Boys JO8-2 10:15
Jong Holland JO9-2 08:45 SVW 27 JO9-4 09:00 Always Forward JO9-8 09:50 ST Schagen/SRC JO8-1 09:00
V.V. Bergen JO9-2 09:00 Duinrand S JO9-2 09:15 Always Forward JO9-9 08:45 V.V. Bergen JO8-1 09:00
JO8-2  3e klasse 08 JO8-3  5e klasse 10
LSVV JO8-2 08:45 LSVV JO8-3 10:00
VVS 46 JO8-1 10:45 VVS 46 JO8-2 09:15
Foresters de JO8-2 08:45 KSV JO8-3 09:00
SVW 27 JO8-3 09:00 Jong Holland JO8-3 09:00
JVC JO8-1 09:00 SV Spartanen JO8-2 10:30
DTS JO8-2 09:00 KSV JO8-5 09:00
Victoria O JO8-1 09:30 Hollandia T JO8-2 09:00
Nieuwe Niedorp JO8-1 09:00 Always Forward JO8-6 08:45
Reiger Boys JO8-6 13:15 Grasshoppers JO8-2 12:30
ST Schagen/SRC JO8-3 09:00 Schagen JO8-8 09:00
George st JO8-2 09:00 Schagen JO8-9 09:00